NIEZWYKŁE MIEJSCE

Tropiciele przygód z klas młodszych, w poniedziałek 20 czerwca, wyruszyli na wycieczkę do Dąbrówki Kościelnej. Z zaprzyjaźnionymi rówieśnikami z sasiadującej miejscowości i ich wychowawczynią panią Dorotą Sierocką,  odkrywali niezwykłe miejsca. Właśnie w Dąbrówce Kościelnej znajduje się szereg atrakcji i doskonałe miejsce do wypoczynku. Dzięki uprzejmości państwa Ireny i Zdzisława Siekierko, uczniowie wraz z nauczycielkami czuli się jak "Alicja w krainie czarów". Zachwytom tego pięknego miejsca nie było końca. Wspólne ognisko, pływanie rowerem wodnym, zabawy taneczne, zwiedzanie ogrodu to niektóre z atrakcji, jakie przygotowano uczniom. Pod czujnym okiem pani Grażyny, Doroty i Agnieszki dzieci spędzały miło czas. Roześmiane buzie uczestników sprawiły, że wycieczka była bardzo udana.

Agnieszka Roszkowska-Kowalczyk